Звільнено в.о. директора ДП “Укрекоінвест” Олексія Коваля. Його звинувачують у грубому порушенні трудових обов’язків. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів.
Ця заява з’явилася незабаром після виходу розслідування наших експертів Гліба Канєвського та Ольги Зеленяк на Економічній Правді. Зокрема у статті ідеться про те, що через провалені закупівлі Мінекології довелося повернути Японії 200 мільйонів гривень. Ще більше мільярда гривень залишається у підвішеному стані. Одним із відповідальних за провал закупівель був звільнений Олексій Коваль.
Розслідування проведено в рамках проекту “Створення та впровадження системи моніторингу за використанням публічних коштів “Відкритий бюджет” за підтримки ЄС








