12 жовтня в р-ні ЖК «Янтарний» одним із депутатів міської ради ІрпеняВалерієм Пішим, була побита активістка Ірпеня та експерт Центру Інна Грищенко. На місце події виїхала міліція, після чого Інну повезли в поліклініку.

«-Ось ти ходиш по забудові, і якщо тобі на голову щось впаде, то ти будеш сама винна, бо ти така активна», – пригрозив В.Пєший – розповідає Інна. Далі пан-господар новобудови намагався наїхати на Інну своїм джипом.

Далі сталося таке. –«Валерій Пєший вийшов з машини, і на моє прохання сказати, що ж такого корисного для міста зробив він, підійшов впритул до мене, вихопив телефон і ударив мене в груди, де була моя п’ятимісячна дитина. Це чітко видно на відео.», розповіла Інна. Вона сказала, що вимагатиме від відповідних органів правопорядку, детального розслідування сьогоднішніх подій, повя`заних з вирубкою сосен, погроз на ії адресу та нападу на неї з боку Пєшого.

Це не перший подібний випадок силового тиску на активістів, які протестують проти незаконних забудов у лісовій зоні Приірпіння. Та на цей раз маємо зафіксований на відео факт брутального фізичного насилля проти молодої жінки, матер, в якої на грудях була дитина(!). Це дозволяє робити висновки, що кримінал та забудовники не лише тісно співпрацюють, про що громадські активісти попереджали неодноразово, а й деякі забудовники поводять себе як безпринципні цинічні правопорушники!

Показати кнопки
Сховати кнопки