Активісти осередку Центру політичних студій та аналітики в Чернігові в рамках проекту “Місцеві бюджети під контролем громадських і пацієнтських організацій” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” звернулися до міського голови з проханням розглянути можливість продовження “Програми протидії захворюванню на туберкульоз” на 2017-2020 роки та залучити додаткові кошти з міського бюджету на її реалізацію.
Також повідомляють, що минулого року при запланованих 550 000 гривень, на придбання туберкуліну витратили лише 20 000 гривень.
За попередньою інформацією, міська влада готова виділити достатню суму коштів для хворих.








